Načítání...

Jak pracuji

Pracuji profesionálně a používám moderní technologie.

Díky tomu vám pomůžu prodat nebo pronajmout vaši nemovitost rychle, spolehlivě a za víc.

 

TRŽNÍ OCENĚNÍ NEMOVITOSTI

Důležité je nabízet nemovitost za správnou tržní cenu už od začátku inzerce, aby se z nemovitosti nestal tzv. "ležák". Ke stanovení tržní ceny využívám znalost trhu, nabídkové ceny v inzerci, ale hlavně informace z cenové mapy, která pracuje s prodejními cenami z katastru nemovitostí.

 

VIRTUÁLNÍ STAGING A PROFI FOTOGRAFIE

Profesionální fotografie výrazně zvyšují šanci zaujmout potenciálního zájemce. Přípravě nemovitosti na focení věnuji velkou pozornost, protože kvalitní prezentace nemovitosti je základem úspěchu.

Kids_Room_  Kids_Room_final 

   R.M.KW_2_of_14  r.m.k.w_vs1   

 

PŮDORYSY

Pro lepší představu potenciálního zájemce o prostorovém rozložení nemovitosti připravuji půdorysy. 

3d-pudorys_2

    

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY

Virtuální prohlídka zaujme víc zájemců a představí nemovitost mnohem reálněji než jenom fotky. Je to nejmodernější nástroj na profesionální prodej, zvyšuje potenciál nemovitosti a její prodejní cenu. Virtuální prohlídka doslova vtáhne zájemce do Vaší nemovitosti, kterou si může procházet krok za krokem. 

Prodej rodinného domu 5+1, Žiželice

 

VIDEO PROHLÍDKA

Video je trendem dnešní doby. Lidé si raději prohlédnou video než jenom fotky. Video prohlídka přitáhne více zájemců.

 

 

WEBSTRÁNKA NEMOVITOSTI

Vytvořím samostatnou webstránku, kde bude kompletní prezentace jenom Vaší nemovitosti. Tuto stránku pak použiji na propagaci mimo realitní servery.

Byty k pronájmu Mladá Boleslav Čejetice 

hlavni_strana

 

REKLAMA NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH 

V dnešní době jsou sociální sítě neodmyslitelnou součástí našich životů. Propagace prodeje nemovitosti na sociálních sítích proto nesmí chybět. Pomocí zacílení na tu správnou cílovou skupinu zvýším efektivitu prodeje a přinesu vaši nemovitost k potenciálnímu zájemci. 

  

Spokojenost klienta je pro mě na prvním místě.

 

Exklusivní a profesionální služby pro prodej nemovitostí v Mladé Boleslavi a okolí

Přijedu se podívat na Vaši nemovitost a poté stanovím tržní cenu. Vyslechnu si Vaše potřeby, plány a očekávání a společně zvolíme tu nejlepší strategii, jak Váš byt, dům nebo pozemek prodat co nejrychleji, za nadstandardní cenu a hlavně bezpečně. Bude mi ctí provést Vás celým procesem prodeje. Zavolejte mi na 734 766 055 a budu se těšit na setkání s Vámi.

cejeticeSQ-4

 

Realizováno

Všechny nemovitosti

Reference

Všechny reference

E-book

7 nejčastějších chyb při prodeji nemovitostí

zpracováním osobních údajů

Můj příběh

Jak to vše začalo?

Můj zájem o nemovitosti začal v roce 2012, kdy jsem se rozhodla pořídit si investiční byt. Reality mě natolik nadchly, že jsem se rozhodla jim věnovat profesionálně. Baví mě pomáhat lidem řešit jejich bydlení nebo je provázet na cestě za jejich investiční nemovitostí včetně jejího úspěšného pronájmu. Na prvním místě v mé práci je spokojenost klienta. Tohoto cíle jsem schopna dosáhnout díky svým dlouholetým zkušenostem, profesionálnímu přístupu a důslednosti.

Pár zajímavostí o mém soukromí

V osobním životě jsem velmi šťastná, protože mám skvělou rodinu. S manželem a 2 syny milujeme poznávat nová místa a rádi sportujeme. Největším relaxem a vášní je pro mě toulat se po horách, nejraději ve Vysokých Tatrách.

Už 9 let je mojí srdcovou záležitostí spolupráce s Nadací Spolu s odvahou, která pomáhá vážně nemocným dětem a jejich rodinám v těžké životní situaci, a to poskytováním programů zážitkové terapie. 

Proč právě se mnou?

KÁVA NEBO ČAJ?

Vyslechnu si Vaše potřeby, plány a očekávání a společně zvolíme tu nejlepší strategii. Dříve než se rozhodnete prodávat, zvu Vás na kávu nebo čaj a konzultaci zdarma.

PROFESIONALITA

Pro prodej za co nejvyšší cenu používám moderní nástroje a profesionální služby.

ODMĚNA AŽ ZA DOKONČENOU PRÁCI

Nic neriskujete. Dokud Vaši nemovitost neprodám, nic neplatíte.

Ing. Katarína Koščíková
8
let zkušeností v oboru
100 +
spokojených klientů
100 +
realizovaných OBCHODŮ

Nejnovější články

Úspory energie krok za krokem: Od izolace po chytré technologie
30. 01. 2024

Úspory energie krok za krokem: Od izolace po chytré technologie

V době, kdy se energetické náklady neustále zvyšují a otázky udržitelnosti nabývají na  opravdovém významu, stává se úspora energie klíčovým tématem pro majitele nemovitostí. Tento článek poskytuje praktické informace a tipy, jak dosáhnout energetické efektivity, od jednoduchých úprav, jako je zlepšení izolace, až po pokročilá řešení využívající nejnovější technologie.

Jak úspěšně prodat svoji nemovitost v novém roce?
28. 12. 2023

Jak úspěšně prodat svoji nemovitost v novém roce?

Možná, že vás v novém roce čekají různé životní změny. Pokud se tyto změny týkají bydlení a vy máte v plánu prodávat svůj dům, v tomto článku najdete strategie a rady, jak k prodeji přistoupit efektivně a využít aktuální tržní trendy ve svůj prospěch. Dozvíte se, jak připravit nemovitost k prodeji, jak ji nejlépe prezentovat a jak vyjednávat o ceně. Ať už se na realitní trh vydáváte poprvé, nebo již máte s prodejem nemovitostí zkušenosti, tento článek vám poskytne cenné informace a zvýší šance na úspěšný prodej vašeho domu v tomto roce.

Chytrá domácnost: Budoucnost bydlení je zde!
30. 11. 2023

Chytrá domácnost: Budoucnost bydlení je zde!

V dnešním světě je technologie neodmyslitelnou součástí našich životů, a to platí i pro naše domovy. Chytrá domácnost není už jen věcí budoucnosti, ale realitou, která nám přináší nejen větší pohodlí, ale i úspory. V tomto článku se podíváme na to, jak přesně chytrá domácnost funguje, jaké technologie a systémy ji tvoří a jak mohou tyto inovace přispět k efektivnějšímu využití energií. Zjistíme, jak můžete svůj domov proměnit v inteligentní prostor, který nejen reaguje na vaše potřeby, ale také pomáhá chránit životní prostředí a šetřit vaše peníze. 

Všechny články

Realitní tipy

Může vám někdo ukrást váš dům, byt nebo pozemek? ANO, může!


Možná ani nevíte, že v Česku se kradou nemovitosti ve velkém. Ano, za miliardy. Policie ČR dokonce vytvořila skupinu, která se zabývá nemovitostní kriminalitou.

3 kroky - Jak poznat dobrého makléře?


Možná si právě teď pokládáte tuto otázku. Ať si nakonec vyberete mě, nebo některého z kolegů, vybírejte dobře. A podle čeho? Možná vám napoví pár chytrých rad:

Všechny tipy

Kontakt

Pokud se se mnou chcete spojit, můžete mi napsat na katarina@katarinakoscikova.cz nebo zavolat na +420 734 766 055. Můžeme se sejít osobně nebo online.

                                                       

 

 

  

Kontaktní formulář

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

7 nejčastějších chyb při prodeji nemovitostí

zpracováním osobních údajů