Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1 Koněvova, Praha

Slunný a prostorný byt k rekonstrukci

Atraktivní lokalita Žižkov

Poblíž přírody - Malešický les, Třešňovka

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Je Vaším snem žít v Praze na Žižkově, v bytě dle svých představ?

Pokud ano, tak Vám nabízíme k prodeji krásný slunný byt 3+1 (70 m2) v osobním vlastnictví, který si můžete zrekonstruovat podle vlastního vkusu a vytvořit tak útulný domov svých snů. Byt se nachází v atraktivní lokalitě v ulici Koněvova ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem. Orientace oken na jih, východ a sever.

Na podlaze jsou v pokojích dřevěné parkety, v ostatních místnostech PVC. Vytápění je ústřední dálkové (PENB D),voda dodávána dálkovým vodovodem, v bytě je zaveden plyn. Internetové připojení je od PODY, O2 a v jednání je i Vodafone a T-mobile. K bytu náleží sklepní kóje, v domě jsou i společné sklepní místnosti. Díky velmi dobře fungujícímu SVJ je dům udržovaný a čistý. Parkování - rezidentní zóny. Nábytek na fotkách je ilustrativní.

Výjimečností této nabídky je lokalita - v docházkové vzdálenosti je Malešický les a Třešňovka, kde můžete sportovat nebo trávit příjemný čas v přírodě. Poblíž domu jsou 3 školky, základní škola, fitness a dětské hřiště, obchody, tramvajová zastávka, kavárna, Centrum zdravotní péče Jarov a veškerá další občanská vybavenost. 

Na prohlídku s Vámi se bude těšit makléřka Katarína Koščíková. 

CENA: 7.210.000 Kč vč. právního servisu a provize RK

V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvhodnější nabídce. 

___________________________________________________________________________________________

Do you dream about life in Prague - Žižkov, in an ideal apartment?

If so, we offer for sale a beautiful sunny apartment with 3 rooms + kitchen (70 m2) in personal ownership, which you can renovate according to your own style and create a cozy home of your dreams. The apartment is located in an attractive location in Koněvova Street on the 2nd floor of a brick house with an elevator. The windows face the south, east and north. 

There are wooden parquets on the floor in the rooms and PVC in the other areas. The heating is central (PENB D), remote water supply, gas is installed in the apartment. Internet connection is from PODY, O2 and Vodafone and T-mobile are also in process. The apartment has an own cellar, there are common cellars in the house too. Thanks to a great house management, the house is maintained and clean. Parking - residential zones. The furniture in the photos is illustrative. 

This offer is in an unique location - within walking distance is Malešický forest and Třešňovka, where you can do sports or spend a pleasant time in nature. Near the house there are 3 kindergartens, a primary school, a fitness and children's playground, shops, a tram stop, a café, the Jarov Health Care Center and all other civic amenities. 

Broker Katarína Koščíková is looking forward to show you the property.

PRICE: 7,210,000 CZK incl. legal service and commission

In case of more potential buyers, the owner reserves the right to sell the property to the most suitable offer.

 

Videoprohlídka

3D scan

Kontakt

Chcete, aby se i Vaše nemovitost prodala rychle a za nejvyšší cenu?

Obraťte se na profesionální makléřku.

cejeticeSQ-4

 

Ing. Katarína Koščíková

8 let zkušeností na realitním trhu

špičková prezentace nemovitosti

+420 734 766 055

katarina@katarinakoscikova.cz

 

více podrobností najdete na: www.katarinakoscikova.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF