Velmi bych chtěl poděkovat makléřce, paní Koščíkové, která se o mě po celou dobu koupě postarala. Nejen, že mi byla nápomocna s prodejem nemovitosti, ale zároveň byla můj štít pro koupi. Veškeré papírovaní, úřadování a další záležitosti vyřídila. Byla natolik ochotná, že i ve svém volném čase se mi věnovala a byla nápomocná, kde jsem já bloudil. Musím uznat, že takto excelentní jednání, ochotu a přístup jsem u makléřů snad neviděl. Velmi bych chtěl tedy poděkovat a zároveň doporučit, jelikož je to opravdu dnes výjímka. Díky paní Koščíkové žiju tam, kde jsem si přál a užívám si skvělého bydlení! Doporučuji 11/10.
Při spolupráci s paní Ing. Koščíkovou jsem ocenil její profesionální přístup při zpracování prezentace prodávané nemovitosti, skvělou komunikaci se mnou i se zájemci. Prostě dobrá práce!
Díky skvělé práci Ing. Kataríny Koščíkové jsme byt prodali během 3 měsíců, zařídila vše potřebné, postarala se o vše, jak bylo potřeba. Zajistila skvělou prezentaci nemovitosti včetně virtuální prohlídky. Oceňuji rychlé, ale promyšlené jednání, vstřícnost, precizní práci, naslouchání klientovi. Ing. Katarínu Koščíkovou všem doporučuji jako velmi profesionální realitní makléřku, na kterou bych se neváhala obrátit znovu.
Díky práci realitní specialistky paní Ing. Kataríny Koščíkové proběhl prodej mé chaty ke vší spokojenosti. Služby paní Koščíkové byly profesionální a mohu je všem doporučit. Děkuji Vám paní Koščíková za ochotu, milý přístup a rychlé jednání.
Naprosto profesionální přístup, spolehlivost a důvěra. Vše běželo podle dohody a služby paní Ing. Koščíkové mohu všem vřele doporučit.
Děkuji Vám za Vaše skvělé služby, které jste mi prokázala při koupi mého nového bytu, velmi oceňuji Vaši ochotu a vstřícnost. Byl jsem velmi spokojen a pokud někdy bude potřeba, určitě se na Vás obrátím.
Profesionalita, spolehlivost a příjemné jednání - přesně takhle si představuji práci a přístup realitní makléřky. Absolutní spokojenost s paní Koščíkovou.
Ocenili jsme rychlost, vstřícnost, ochotu a pohotové reakce na všechny dotazy.
Pani Katarína Koščíková je spoľahlivá, zodpovedná, má príjemné a slušné chovanie. V oblasti realit má dobrý prehľad a vždy mi dobre poradila. Je to človek na správnom mieste.
Spolupracuji s paní Katarínou Koščíkovou již několik let. Budu spolupracovat dál. Důvodem jsou prvotřídní služby, které poskytuje. V praxi to poté znamená profesní zdatnost, ochotu a maximální vstřícnost. Vše je vždy do detailu připravené a co slíbí, bez odkladu splní. A to je pro mě důležité.
Majitelka realitní kanceláře paní Ing. Koščíková nám zprostředkovala koupi bytu, vše zařídila rychle a bez zbytečných průtahů. Po mé zkušenosti mohu jen doporučit, byla jsem moc spokojená.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení