Díky práci realitní specialistky paní Ing. Kataríny Koščíkové proběhl prodej mé chaty ke vší spokojenosti. Služby paní Koščíkové byly profesionální a mohu je všem doporučit. Děkuji Vám paní Koščíková za ochotu, milý přístup a rychlé jednání.
Naprosto profesionální přístup, spolehlivost a důvěra. Vše běželo podle dohody a služby paní Ing. Koščíkové mohu všem vřele doporučit.
Děkuji Vám za Vaše skvělé služby, které jste mi prokázala při koupi mého nového bytu, velmi oceňuji Vaši ochotu a vstřícnost. Byl jsem velmi spokojen a pokud někdy bude potřeba, určitě se na Vás obrátím.
Profesionalita, spolehlivost a příjemné jednání - přesně takhle si představuji práci a přístup realitní makléřky. Absolutní spokojenost s paní Koščíkovou.
Ocenili jsme rychlost, vstřícnost, ochotu a pohotové reakce na všechny dotazy.
Pani Katarína Koščíková je spoľahlivá, zodpovedná, má príjemné a slušné chovanie. V oblasti realit má dobrý prehľad a vždy mi dobre poradila. Je to človek na správnom mieste.
Spolupracuji s paní Katarínou Koščíkovou již několik let. Budu spolupracovat dál. Důvodem jsou prvotřídní služby, které poskytuje. V praxi to poté znamená profesní zdatnost, ochotu a maximální vstřícnost. Vše je vždy do detailu připravené a co slíbí, bez odkladu splní. A to je pro mě důležité.
Majitelka realitní kanceláře paní Ing. Koščíková nám zprostředkovala koupi bytu, vše zařídila rychle a bez zbytečných průtahů. Po mé zkušenosti mohu jen doporučit, byla jsem moc spokojená.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

7 nejčastějších chyb při prodeji nemovitostí

zpracováním osobních údajů