Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytů 2+kk Bradlec

 

Moderní bydlení v novostavbě

Vyhledávaná lokalita - Bradlec 

Příjemná terasa a předzahrádka

Bezproblémové parkování 

Poblíž široké možnosti pro volnočasové aktivity

Popis nemovitosti

Sníte o bydlení v novostavbě, v atraktivní lokalitě blízko Mladé Boleslavi? Máme pro Vás skvělou nabídku!

K pronájmu nabízíme stylový byt 2+kk o rozloze 43 m2, který se může pochlubit terasou o velikosti 12 m2 a útulnou předzahrádkou o rozloze 55 m2. Tento byt se nachází v novostavbě na Bradleci, v oblíbené lokalitě nedaleko Mladé Boleslavi. V pěší vzdálenosti od bytu naleznete obchod, sportovní areál, dvě restaurace, zatopený lom a oboru, které nabízí široké možnosti pro trávení volného času.

Byt je umístěn v 1. nadzemním podlaží a je plně vybavený - nová kuchyňská linka s vestavěnou troubou, varnou deskou a digestoří, lednice s mrazákem, kompletní nábytek, doplňky, pračka, zahradní nábytek. K bytu také náleží 1 parkovací stání přímo před domem. V domě je k dispozici společný prostor - kolárna. Dům, ve kterém se byt nachází, je zařazen do energetické třídy C. Vytápění bytu je zajištěno elektrickým podlahovým vytápěním a ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.

Měsíční nájemné činí 22.000 Kč. K tomu je potřeba připočítat měsíční zálohy na elektřinu 3.000 Kč, vodu 500 Kč, úklid a údržbu společných prostor 400 Kč a svoz komunálního odpadu 100 Kč. Pojištění odpovědnosti za škodu činí přibližně 1.000 Kč ročně. Internet si nájemce hradí sám, v domě je k dispozici optický kabel od společnosti Dragon Internet. Majitel požaduje vratnou kauci 22.000 Kč a provizi RK a právní servis 22.000 Kč. Byt je k nastěhování ihned a majitel preferuje dlouhodobý pronájem.

________________________________________________________________________

 

Do you dream of living in a new building, in an attractive location near Mladá Boleslav? We have a great offer for you!

We offer for rent a stylish 2-room apartment with an area of 43 m2, which has a terrace of 12 m2 and a cozy front garden of 55 m2. This apartment is located in a new building in Bradlec, in a popular location not far from Mladá Boleslav. Within walking distance there is a shop, a sports complex, 2 restaurants, a pond and a nature reserve, which provide a wide range of leisure activities.

The apartment is located on the ground floor and is fully equipped - a new kitchen unit with a built-in oven, hob, and hood, a fridge with a freezer, complete furniture, accessories, washing machine, garden furniture. The apartment also includes 1 parking space directly in front of the house. There is a common area - storage room in the house. The house, in which the apartment is located, is classified in energy class C. The heating of the apartment is provided by electric underfloor heating and water heating is provided by an electric boiler.

The monthly rent is 22,000 CZK. To this, it is necessary to add monthly advances for electricity 3,000 CZK, water 500 CZK, cleaning and maintenance of common areas 400 CZK, and municipal waste collection 100 CZK. Liability insurance for damage is approximately 1,000 CZK per year. The tenant pays for the internet himself, there is an optical cable from Dragon Internet in the house. The owner requires a refundable deposit of 22,000 CZK and a real estate agency commission and legal service of 22,000 CZK. The apartment is ready to move in immediately and the owner prefers long-term rental.

Videoprohlídka

3D scan

Kontakt

Chcete, aby se i Váš byt pronajal spolehlivě?

Obraťte se na profesionální makléřku.

cejeticeSQ-4

 

Ing. Katarína Koščíková

10 let zkušeností na realitním trhu

špičková prezentace nemovitosti

+420 734 766 055

katarina@katarinakoscikova.cz

 

více podrobností najdete na: www.katarinakoscikova.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF