Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 3+kk Mladá Boleslav Na Radouči

Moderní bydlení v nízkoenergetické novostavbě

Lodžie 8 m2 orientovaná na západ

Kuchyně se všemi spotřebiči, vestavné skříně

Venkovní parkovací stání a zděný sklep

Poblíž přírodní rezervace Radouč

 

Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti

 

 

Popis nemovitosti

JIŽ PRONAJATO // ALREADY RENTED

 

Představujeme Vám pronájem luxusního bytu 3+kk (76,4 m2) s lodžií 8,2 m2 v 1.NP novostavby v ulici Na Radouči, Mladá Boleslav. Byt se nachází na okraji sídliště, nedaleko přírodní rezervace Radouč. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.

K bytu náleží zděný sklep (2,8 m2) a venkovní parkovací stání za domem, kde pohodlně zaparkujete.

Byt je částečně zařízený – kuchyňská linka se všemi spotřebiči a jídelním stolem, vestavěné skříně, osvětlení a venkovní elektrické žaluzie. V koupelně vana i sprchový kout. Orientace oken a lodžie – západ.

Dům je bezbariérový s výtahem, nízkoenergetická třída A. V bytě je elektrické podlahové vytápění s regulací v každé místnosti a elektrický bojler na ohřev vody.

Měsíční nájem je 20.000 Kč. Záloha na služby v domě 370 Kč/měs., osvětlení spol. prostor 135 Kč/os./měs. a na studenou vodu 550 Kč/os./měs., pojištění odpovědnosti za škodu cca 1.000 Kč/rok. Elektřinu, internet a TV hradí nájemce přímo dodavatelům.

Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 2 nájmů, provize RK a právní servis ve výši 1 nájmu. Majitel preferuje dlouhodobý pronájem, byt je nekuřácký. Doporučuji náročným klientům. K nastěhování ihned.

________________________________________________________________________________________

 

We present to you the rental of a luxury 3-room apartment (76.4 m2) with a loggia of 8.2 m2 on the 1st floor of a new building in Na Radouči Street, Mladá Boleslav. The apartment is located close to the Radouč nature reserve. All amenities within walking distance.

The apartment includes a cellar (2.8 m2) and an outdoor parking space behind the house, where you can park comfortably.

The apartment is partially furnished - a kitchen with all appliances and a dining table, built-in wardrobes, lighting and outdoor electric blinds. Orientation of windows and loggia - west.

The house is barrier-free with an elevator, low-energy class A. The apartment has electric underfloor heating with regulation in every room and an electric boiler for heating water.

The monthly rent is CZK 20,000. Deposit for services in the house 370 CZK/month, lighting in common area 135 CZK/person/month and for cold water 550 CZK/person/month, liability insurance for damage approx. 1,000 CZK/year. Electricity, internet and TV are paid by the tenant directly to the suppliers.

The owner requires a refundable deposit CZK 40,000, agency commission and legal service CZK 20,000. The owner prefers a long-term lease, the apartment is non-smoking. Available immediately.

 

Videoprohlídka

3D scan

Kontakt

Chcete, aby se i Váš byt pronajal spolehlivě?

Obraťte se na profesionální makléřku.

cejeticeSQ-4

 

Ing. Katarína Koščíková

10 let zkušeností na realitním trhu

špičková prezentace nemovitosti

+420 734 766 055

katarina@katarinakoscikova.cz

 

více podrobností najdete na: www.katarinakoscikova.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF