Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+kk Mladá Boleslav Na Radouči

Moderní bydlení v nízkoenergetické novostavbě

Lodžie 10 m2 orientovaná na jihovýchod

Kuchyně se všemi spotřebiči, vestavná skříň

Garážové parkovací stání a zděný sklep

Poblíž přírodní rezervace Radouč

 

Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti

 

 

Popis nemovitosti

JIŽ PRONAJATO

Představujeme Vám pronájem luxusního bytu 2+kk (61,4 m2) s lodžií 10,2 m2 ve 3.NP novostavby v ulici Na Radouči, Mladá Boleslav. Byt se nachází na okraji sídliště, nedaleko přírodní rezervace Radouč. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.

K bytu náleží zděný sklep (3 m2) a garážové stání v 1.PP domu, kde pohodlně zaparkujete i uskladníte vše potřebné.

Byt je částečně zařízený – kuchyňská linka se všemi spotřebiči, vestavěná skříň, předsíňová sestava a osvětlení. Orientace oken a lodžie – jihovýchod.

Dům je bezbariérový s výtahem, nízkoenergetická třída A. V bytě je elektrické podlahové vytápění s regulací v každé místnosti a elektrický bojler (160 l) na ohřev vody.

Měsíční nájem je 18.000 Kč. Záloha na služby v domě 370 Kč/měs., osvětlení spol. prostor 135 Kč/os./měs. a na studenou vodu 550 Kč/os./měs., pojištění odpovědnosti za škodu cca 1.000 Kč/rok. Elektřinu, internet a TV hradí nájemce přímo dodavatelům.

Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 2 nájmů, provize RK a právní servis ve výši 1 nájmu. Majitel preferuje dlouhodobý pronájem, byt je nekuřácký. Domácí mazlíčci vítání. Doporučuji náročným klientům. K nastěhování od 1.8.2023.

________________________________________________________________________________________

 

We present to you the rental of a luxury 2-room apartment (61.4 m2) with a 10.2 m2 loggia on the 3rd floor of a new building in Na Radouči Street, Mladá Boleslav. The apartment is located 5 minutes walk from the Radouč nature reserve, all amenities within walking distance.

There is a brick cellar (3 m2) and a garage parking place in the basement of the building, where you can conveniently park and store everything you need.

The apartment is partially furnished - a kitchen with all appliances, a built-in wardrobe and lighting. Orientation of windows and loggia - southeast.

The house is barrier-free with an elevator, low-energy class A. The apartment has electric underfloor heating with regulation in every room and an electric boiler (160 l) for heating water.

The monthly rent is CZK 18,000. Deposit for services in the house 370 CZK/month, lighting in common area 135 CZK/person/month and for cold water 550 CZK/person/month, liability insurance for damage approx. 1,000 CZK/year. Electricity, internet and TV are paid by the tenant directly to the suppliers.

The owner requires a refundable deposit in the amount of 2 rents, agency commission and legal service in the amount of 1 rent. The owner prefers a long-term lease, the apartment is non-smoking. Pets are welcome. Available August 1st.

Videoprohlídka

Kontakt

Chcete, aby se i Váš byt pronajal spolehlivě?

Obraťte se na profesionální makléřku.

cejeticeSQ-4

 

Ing. Katarína Koščíková

10 let zkušeností na realitním trhu

špičková prezentace nemovitosti

+420 734 766 055

katarina@katarinakoscikova.cz

 

více podrobností najdete na: www.katarinakoscikova.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF