Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+kk Mladá Boleslav Máchova

moderní bydlení v nízkoenergetickém domě

kompletně zařízený byt

vytápění tepelným čerpadlem 

parkovací stání v uzavřeném dvoře, zděný sklep

veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti

 

 

Popis nemovitosti

JIŽ PRONAJATO  //  ALREADY RENTED

Nabízíme Vám k pronájmu moderní byt 2+kk (63 m2) s balkonem a vlastním parkovacím místem v ul. Máchova v Mladé Boleslavi v klidné rezidenční části, v širším centru města. Dům byl postaven v roce 2015, veškerá občanská vybavenost se nachází v docházkové vzdálenosti. Byt je v 2.NP bez výtahu a vzhledem k velkým oknům je hodně světlý. Orientace oken je na severovýchod. Byt je kompletně zařízený – kuchyňská linka se spotřebiči, pračka, skříně, manželská postel s matrací, sedací souprava, konferenční stolek, jídelní stůl a židle, komoda, TV a TV stolek. Na podlahách je dlažba a plovoucí podlaha, v oknech interiérové žaluzie.

Výhodou je možnost parkování v uzavřeném dvoře a zděný sklep v suterénu. Úspora nákladů za energie – vytápění tepelným čerpadlem, energetická třída B. Měsíční nájem 18.500 Kč, záloha na topení a vodu 2.500,- Kč, elektriku, internet a TV si nájemce hradí sám. Pojištění odpovědnosti za škodu cca 1.000 Kč/rok. Vratná kauce 37.000,- Kč a provize RK vč. právního servisu 18.500,- Kč. Majitel preferuje dlouhodobý pronájem. K dispozici od 1.7.2023.

 

 

We offer for rent a modern 2-room apartment (63 m2) with a balcony and a private parking space in Máchova Street in Mladá Boleslav in a quiet residential area, in the wider city center. The house was built in 2015, all amenities are within walking distance. The apartment is on the 2nd floor without a lift and is very bright due to the large windows. The orientation of the windows is to the northeast.

The apartment is fully furnished - kitchen with appliances, washing machine, wardrobes, double bed with mattress, sofa set, coffee table, dining table and chairs, drawers, TV and TV table. Interior blinds in the windows.

The advantage is the possibility of parking in the closed yard and a brick cellar in the basement. Energy cost savings - heat pump heating, energy class B. Monthly rent 18,500 CZK, deposit for heating and water 2,500 CZK. Electricity, internet and TV are paid by the tenant himself. Liability insurance for damage approx. 1,000 CZK/year. Refundable deposit to owner CZK 37,000 and agency commission incl. legal service CZK 18,500. The owner prefers a long-term lease. Available from July 1st, 2023.

 

Videoprohlídka

Kontakt

Chcete, aby se i Váš byt pronajal spolehlivě?

Obraťte se na profesionální makléřku.

cejeticeSQ-4

 

Ing. Katarína Koščíková

10 let zkušeností na realitním trhu

špičková prezentace nemovitosti

+420 734 766 055

katarina@katarinakoscikova.cz

 

více podrobností najdete na: www.katarinakoscikova.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF