Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu 5+1 Žiželice

 

Prostorná zahrada s bazénem

Užitná plocha domu 171 m2

Výměra pozemku 1.870 m2

Všechny IS – vodovod, kanalizace, elektřina, plyn

V obci je veškerá občanská vybavenost

 

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 v ulici Dětochova, Žiželice, 6 km od Chlumce nad Cidlinou. Dálnice D11 – Praha – Hradec Králové je vzdálena asi 3 min jízdy.

Jedná se o cihlový dům v bloku, který prošel kompletní rekonstrukcí včetně základů a veškeré izolace v roce 2010. Užitná plocha je 171 m2. Za domem je velká zahrada s bazénem. Celková výměra pozemku je 1.870 m2.

V přízemí domu je kuchyně, obývací pokoj, pracovna/pokoj, koupelna se sprchovým koutem, WC, technická místnost, vstupní chodba s průchodem na zahradu. Orientace oken na jih a sever. Ve 2. NP jsou 3 pokoje, šatna, koupelna s vanou, WC a půdní prostor (25 m2). Na podlahách je dlažba nebo plovoucí podlaha. Dřevěné schodiště s kovovou konstrukcí. Vytápění a ohřev teplé vody plynovým kotlem. V obývacím pokoji jsou krbová kamna. Střecha je sedlová s plechovou krytinou Satjam. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě – vodovod, kanalizace, elektřina, plyn. Na pozemku je i studna. Parkování v průjezdu vedle domu nebo na ulici.

Obec Žiželice má asi 1700 obyvatel a nabízí veškerou občanskou vybavenost – mateřská a základní škola, obchod, lékař, obecní úřad, pošta, muzeum, knihovna, fotbalové hřiště, tenisové kurty, víceúčelová sportovní hala, kulturní dům, dětské a workoutové hřiště, rybářský spolek. Autobusové spojení do Chlumce n.C., Týnce n.L. a Kolína.  

Nemovitost si můžete prohlédnout ve virtuální prohlídce. Z důvodu nepředložení průkazu energetické náročnosti budovy je tato nemovitost zařazena do třídy G.

 

Cena: 4.999.000 Kč vč. právního servisu a provize RK

*** PŘI RYCHLÉM JEDNÁNÍ a FINANCOVÁNÍ BEZ ÚVĚRU JE MOŽNÁ SLEVA AŽ 500.000 Kč. ***

___________________________________________________________________________

We offer for sale a family house 5 rooms, kitchen and 2 bathrooms in the street Dětochova, Žiželice, 6 km from Chlumec nad Cidlinou. The D11 highway – Prague – Hradec Králové is about a 3-minute drive away.

It is a brick house in a block that was completely reconstructed (including foundations and all insulation) in 2010. Usable area is 171 m2. Behind the house is a large garden with a swimming pool. The total area of the land is 1,870 m2.

On the ground floor of the house there is a kitchen, living room, bedroom, bathroom with shower, toilet, utility room, entrance hall with a passage to the garden. Orientation of windows to the south and north. On the 2nd floor there are 3 bedrooms, a dressing room, a bathroom with a bathtub, a toilet and an attic space (25 m2). Wooden staircase with metal structure. Heating and hot water heating with a gas boiler. There is a fireplace in the living room. The roof is with Satjam sheet metal covering. The house is connected to all utility networks - water supply, sewage, electricity, gas. There is also a well on the property. Parking in the driveway next to the house or on the street.

The village of Žiželice has about 1,700 inhabitants and offers all civic amenities - kindergarten and primary school, shop, doctor, municipal office, post office, museum, library, football pitch, tennis courts, multi-purpose sports hall, cultural center, children's and workout playground, fishing club. Bus connection to Chlumec n.C., Týnec n.L. and Kolín.

You can view the property in a virtual tour, which is part of the advertisement, or the real estate agent Katarína Koščíková will look forward to a personal tour with you.

Price: 4.999.000 CZK incl. legal service and agency fee 

*** UP TO CZK 500,000 DISCOUNT IS POSSIBLE WITH QUICK NEGOTIATIONS and FINANCING ***

Videoprohlídka

3D scan

Kontakt

 

cejeticeSQ-4

 

Ing. Katarína Koščíková

10 let zkušeností na realitním trhu

špičková prezentace nemovitosti

+420 734 766 055

katarina@katarinakoscikova.cz

 

více podrobností najdete na: www.katarinakoscikova.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF